LOGOPÉDUSOK:
Király Katalin (tartósan távol) – gyógypedagógus, logopédus
E-mail: kiraly.katalin@oveges.hu

Paveszka Dóra – gyógypedagógus, logopédus
E-mail: paveszka.dora@oveges.hu

Sallay Edit Margitgyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája, énekművész-tanár
E-mail: sallay.edit@oveges.hu

Travnev-Nagy Andrea (tartósan távol) – gyógypedagógus, logopédus
E-mail: travnev-nagy.andrea@oveges.hu

 

FEJLESZTŐK:

Darvasné Décsi Andrea – fejlesztőpedagógus
E-mail: decsi.andrea@oveges.hu

Jankovics Julianna – fejlesztőpedagógus
E-mail: jankovics.julianna@oveges.hu

Kapás Krisztina – fejlesztőpedagógus, angolnyelv-tanár
E-mail: kapas.krisztina@oveges.hu

Nagy Ágota – fejlesztőpedagógus, informatika tanár
E-mail: nagy.agota@oveges.hu

 

ISKOLAPSZICHOLÓGUS:

Turcsik Katalin – pedagógiai szakpszichológus
E-mail: turcsik.katalin@oveges.hu

 

SZAKTANÁROK:

Gombis B. Judit – németnyelv-tanár, pszichológus
E-mail: gombis.judit@oveges.hu

Pergel Júlia – magyartanár, pszichológus
E-mail: pergel.julia@oveges.hu

 

KÖNYVTÁROS:

Heltmanné Mudri Zsuzsanna – könyvtáros tanár
E-mail: mudri.zsuzsanna@oveges.hu